Nieruchomości z regionu

apartamenty Poszukamy nieruchomości Poszukamy nieruchomości

Oferty ostatnio dodane

GNC-GS-1342

GNC-GS-1342, Działka na sprzedaż, Obrowo, Zawały

Działka na sprzedaż,
Obrowo, Zawały

Pow. całkowita [m2]: 4000.00

Cena/m2: 37.25 PLN

149 000 PLN

GNC-BS-1340

GNC-BS-1340, Obiekt na sprzedaż, Toruń, Wrzosy

Obiekt na sprzedaż,
Toruń, Wrzosy

Pow. całkowita [m2]: 20.00

47 000 PLN

GNC-GS-1339

GNC-GS-1339, Działka na sprzedaż, Łubianka, Pigża

Działka na sprzedaż,
Łubianka, Pigża

Pow. całkowita [m2]: 2869.00

Cena/m2: 83.65 PLN

240 000 PLN

GNC-GS-1338

GNC-GS-1338, Działka na sprzedaż, Łubianka, Pigża

Działka na sprzedaż,
Łubianka, Pigża

Pow. całkowita [m2]: 4112.00

Cena/m2: 72.71 PLN

299 000 PLN

GNC-MS-1337

GNC-MS-1337, Mieszkanie na sprzedaż, Toruń, Chełmińskie Przedmieście

Mieszkanie na sprzedaż,
Toruń, Chełmińskie Przedmieście

Pow. całkowita [m2]: 45.00

Liczba pokoi: 3

Piętro: 3p

380 000 PLN

GNC-MS-1336

GNC-MS-1336, Mieszkanie na sprzedaż, Toruń, Wrzosy

Mieszkanie na sprzedaż,
Toruń, Wrzosy

Pow. całkowita [m2]: 55.00

Liczba pokoi: 3

Piętro: wysoki parter

725 000 PLN

GNC-MS-1335

GNC-MS-1335, Mieszkanie na sprzedaż, Toruń, Jakubskie Przedmieście

Mieszkanie na sprzedaż,
Toruń, Jakubskie Przedmieście

Pow. całkowita [m2]: 45.00

Liczba pokoi: 1

Piętro: parter

410 000 PLN

GNC-MS-1334

GNC-MS-1334, Mieszkanie na sprzedaż, Toruń, Chełmińskie Przedmieście

Mieszkanie na sprzedaż,
Toruń, Chełmińskie Przedmieście

Pow. całkowita [m2]: 63.50

Liczba pokoi: 3

Piętro: 3p

560 000 PLN

GNC-MS-1333

GNC-MS-1333, Mieszkanie na sprzedaż, Toruń, Na Skarpie

Mieszkanie na sprzedaż,
Toruń, Na Skarpie

Pow. całkowita [m2]: 62.00

Liczba pokoi: 3

Piętro: 10p

550 000 PLN

GNC-MS-1332

GNC-MS-1332, Mieszkanie na sprzedaż, Toruń, Rubinkowo I

Mieszkanie na sprzedaż,
Toruń, Rubinkowo I

Pow. całkowita [m2]: 79.00

Liczba pokoi: 3

Piętro: 4p

675 000 PLN

GNC-GS-1331

GNC-GS-1331, Działka na sprzedaż, Toruń, Czerniewice

Działka na sprzedaż,
Toruń, Czerniewice

Pow. całkowita [m2]: 815.00

Cena/m2: 857.67 PLN

699 000 PLN

GNC-GS-1330

GNC-GS-1330, Działka na sprzedaż, Toruń, Stawki

Działka na sprzedaż,
Toruń, Stawki

Pow. całkowita [m2]: 864.00

Cena/m2: 520.83 PLN

450 000 PLN

rozumiem